Accueil  / Catalogue  / Tango

Tango

À télécharger
À télécharger

Éditeur : Saga Egmont International Collection : Pieter Van In Date de parution : 03 novembre 2023 EAN13 / ISBN :

9788726664119

Couverture du livre Tango - ASPE PIETER - 9788726664119
feuilleter
agrandir
À télécharger
À télécharger

Ajouter au panier
(open)
Panier
Ce qu’en dit l’éditeur

De plicht roept wanneer commissaris Pieter Van In en zijn kersverse vrouw Hannelore net terug zijn van hun huwelijksreis in Argentinië. Een vrouw meldt de vermissing van haar vriend. Van In ziet in eerste instantie geen reden tot paniek, totdat de zaak gerelateerd schijnt te zijn aan enkele gruwelijke foto’s uit de Brugse hotelsector. Van In komt plots voor de zware taak te staan om de maffia op te rollen, terwijl hij pas geleden nog onbezorgd de tango stond te dansen met zijn geliefde. Is Van In klaar voor dit aangrijpende onderzoek?

Pieter Aspe (1953) is een van de meest vooraanstaande misdaadauteurs in Vlaanderen. Zijn doorbraak kwam in 1995 met de thriller ‘Het vierkant van de wraak’, het eerste boek in de populaire Van In-reeks. Inmiddels is de reeks verfilmd tot een tv-serie die te zien is op VTM en werd zijn werk in meerdere talen vertaald, waaronder in het Amerikaans, Zuid-Afrikaans en Duits. Er zijn in totaal meer dan 1,5 miljoen exemplaren verkocht van Aspe’s werk. Ook heeft de auteur onder andere de Hercule Poirotprijs gewonnen met het boek ‘Zoenoffer’ en heeft hij dankzij zijn status in Vlaanderen zijn eigen prijs opgesteld voor beginnende auteurs: de Aspe Award.

Biographie
Né à Bruges en 1953, Pieter Aspe est un écrivain belge de langue néerlandaise. Dans les années 1970, il s’implique dans les mouvements contestataires étudiants, puis abandonne ses études de sociologie et exerce toutes sortes de petits métiers (négociant en vin, employé d’une caisse de mutualité, concierge d’une basilique, saisonnier à la police maritime…). Il commence à publier des romans et des scénarios dans les années 1990. En 2001, il obtient le prix Hercule Poirot, qui récompense chaque année le meilleur auteur policier flamand. Les enquêtes du commissaire Van In font l’objet d’une série télévisée. Pieter Aspe est devenu le héraut de Bruges, dont il dépeint à chaque intrigue un nouvel aspect des charmes... et des vices.
Du même auteur